polaczenie odrzucone przez serwer

3 posts / 0 new
Last post
koze
Offline
Joined: 08/09/2013 - 23:25
Posts: 50
polaczenie odrzucone przez serwer

Witam.
Wiem ze to jest pytanie raczej do kolegow z Weeb ale chcialbym dostac informacje co o tym myslicie. Mam wykupiony pakiet premium na Weeb Tv i dzialalo ok przez 3 tygodnie. Pakiet mam wykupiony na 90 dni. Zostalo jeszcze blisko 60 dni do konca. Przez ostatnie kilka tygodni po wybraniu kazdego kanalu dostaje informacje: Poloczenie zostalo przerwane. Serwer odrzucil polaczenie. Napisalem do weeb tv i dostalem taka informacje zwrotna: Witam,

Proszę na początek wykonać test diagnostyczny portów internetowych (dostępny na naszej stronie, zakładka POMOC). Jeżeli w odtwarzaczu ukazuje się problem z połączeniem do serwera to znaczy, że programy zabezpieczające takie jak ANTYWIRUS czy FIREWALL blokują połączenie. Drugą przyczyną problemu braku połączenia mogą być zablokowane porty 1935 oraz 80. W takim przypadku proszę wejść do panelu MOJE KONTO -> Ustawienia odtwarzacza i zmienić port na 80, ewentualnie skorzystać z usługi LOKALIZACJA, która umożliwia użytkownikom zmianę serwera.

Sprawdzilem wszystko i nie mam zadnych portow blokowanych. A najciekawsze jest to ze jak sie wyloguje z konta premium i chce korzystac z Webb tv jako bezplatny uzytkownik to wszystko dziala bez problemu do momentu wykorzystania limitu czasowego dla bezplatnego uzytkownika.
Korzystam z Waszego sd-xbmc plugina ale sytuacja jest identyczna gdy korzystam z oficjalnego weeb tv pluginu. Nie znam sie na tym za dobrze ale wydaje mi sie ze problem nie jest po mojej stronie.

Z gory dziekuje za pomoc i sugestie w mojej sprawie

koze

Skróty

Languages

Aktywne serwisy


 
to wyjątkowy zbiór filmów dokumentalnych, fabularnych, seriali i audycji telewizyjnych w internecie
internetowa aplikacja telewizyjna Ipla należąca do Cyfrowego Polsatu
Przegapiłeś swój ulubiony program na antenie TVN, TVN Style czy TVN Turbo? W tvn player nie zabraknie najpopularniejszych programów i show z kanałów

WSPÓŁPRACA

mods-kodi.pl

Informacje

Copyright © 2013 – 2020 SD-XBMC
All rights reserved www.sd-xbmc.org